Під час наради обговорили важливі питання

04 лютого селищний голова Анатолій Бочкарьов провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету та старостами. Обговорювалося питання роботи медичної галузі в умовах реформування. Мова йшла про забезпечення сільських амбулаторій і ФАПів необхідними тест-смужками для проведення необхідних лабораторних досліджень, які доступні на рівні первинної ланки медичної галузі. Звертаючись до старост, Анатолій Борисович, зробив наголос на проведенні постійного контролю за наданням якісних медичних послуг сільському населенню безпосередньо на місцях. Адже  кошти на забезпечення необхідними засобами перераховуються з селищного бюджету до Броварського районного центру первинної медико-санітарної медицини. Тому має бути взаємодія і чітко відпрацьований механізм по використанню цих коштів за призначенням.

Відділ соціального захисту населення, захисту прав дітей, сім’ї та молоді проводить роботу із соціально-незахищеними категоріями, обстежуються умови їх проживання, приймаються заяви на оформлення субсидій та інших державних соціальних допомог. Спеціалісти відділу оновили базу пільговиків. Формуються  списки людей, які досягли 90 і більше років для вшанування їх поважного віку.

Освітня галузь працює відповідно до планів роботи:  з 3-го лютого розпочалася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Тривають учнівські олімпіади; проводяться відповідні тематичні та виховні заходи. Присутні на нараді директори навчальних закладів доповіли про стан освітніх справ.

Залишається актуальним питання благоустрою населених пунктів, зрізання та кронування аварійних дерев, утримання прибудинкових територій багатоквартирних будинків. Щодо останнього, то їх мешканці безвідповідально ставляться до наведення і підтримання чистоти довкола будинків, у яких проживають. Крім того, у селі Рудня на минулих вихідних зафіксовано факт демонтажу і  пошкодження щойно встановлених дорожніх знаків. Тобто, питання дотримання населенням громади елементарної культури поведінки залишає бажати кращого.

Під час робочої наради йшла мова і про несанкціоновані підпали сухої трави, встановлення нових та ремонт старих пожежних гідрантів.


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада