Перебування на свіжому повітрі – з користю для себе і довкілля

Днями розпочинається двомісячник благоустрою відповідно до рішення виконавчого комітету Великодимерської селищної ради  від 17 березня 2020 року  № 63 «Про проведення двомісячника благоустрою населених  пунктів».

Відповідно до затверджених заходів,  визначено обсяг робіт та  виконавців і відповідальних осіб за їх проведення. Прибирання здійснюють підприємства, організації та установи на підвідомчих територіях і довкола. Особлива увага приділятиметься  ліквідації стихійних сміттєзвалищ, впорядкуванню існуючих організованих місць збирання побутових відходів, проведенню благоустрою кладовищ, територій навколо пам’ятників, монументів, пам’ятних знаків; прибиратимуться прибережні смуги водойм, місця відпочинку та ін; проводиться очищення стовпів, зупинок та стін будівель від  оголошень на папері, що  також не додають привабливості. Ці та інші роботи проводитимуться відповідними службами.

Але доречно було б і жителям всіх населених пунктів  долучитися до наведення порядку. Всі, хто в ці дні на карантині, і перебуває вдома – наводьте лад не лише у власному подвір’ї,  а й біля двору; допоможіть зробити це і людям похилого віку, що проживають поряд. Наше спільне завдання – не лише прибрати, а й у подальшому попереджувати появу сміття. Чистота залежить від кожного з нас: якщо постійно прибирати за собою, не вивозити сміття у зелені й прибережні зони, то й громада в цілому стане чистішою та охайнішою.

Щодо складного карантинного періоду, то не  біймося частіше перебувати на вулиці. Адже за свідченням медиків, найкращі умови для вірусу – вологість, темрява та відсутність свіжого повітря. Тож, весняні сонячні промені, сподіваємося, стануть згубними для коронавірусу. Крім того,  фізична активність на природі допоможе впоратись  з депресивним і тривожним станом…

 


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада