Отримали подарунки, гарний настрій і незабутні враження

Щороку на початку грудня відзначаємо Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. Саме цього дня переосмислюємо все, що зроблено на підтримку людей з особливими потребами, які потребують захисту і підтримки. Адже це не просто категорія людей. Це – окремі життєві долі, окремі трагедії, окремі надії і сподівання.  Особливої уваги потребують діти. Задля них маємо консолідувати спільні зусилля з метою гармонійної інтеграції  підростаючого покоління з вадами здоров’я у сучасне суспільство. Тож, днями у розважальному центрі «Алексіс» відбулися заходи  з нагоди Всесвітнього дня людей з обмеженими можливостями «Жага до життя», який організовано для дітей Великодимерської ОТГ з обмеженими можливостями. До уваги хлопчиків й дівчаток – звучали музичні вітання від хореографічного колективу спортивно-бального танцю «Dance Hous Bata Kada» (керівники Оксана та Олексій Крохмалюк, солісти: Загребельний Олександр та Бондар Дарина); порадувала прекрасним співом Варвара Русова.

 З вітальним словом до присутніх у залі дітей та їх батьків звернувся голова Великодимерської ОТГ – А. Б. Бочкарьов. Анатолій Борисович побажав всім міцного здоров’я, здійснення всього задуманого, доброзичливих людей на життєвому шляху.

Під час заходу діти, які брали участь у щорічному фестивалі творчості «Повір у себе»  і  підготували кращі творчі роботи,  отримали  чудові подарунки.  Також у ході зустрічі всі бажаючі хлопчики і дівчатка мали змогу продемонструвати свої творчі здібності, – власноруч виготовивши красиві новорічні поробки – чобітки для Діда Мороза; взяли у часть у різноманітних конкурсах. Веселий сміх звучав під час розважальної частини. Аніматори компанії «Кум-ква» подарували дітям приємні емоції і незабутні враження, а присутністьказкових героїв навіювали новорічний настрій і віру в добро.

Слід відзначити, що всі 105 дітей з обмеженими можливостями, які проживають на території Великодимерської ОТГ отримали солодощі та продукцію від ТМ «Coca-Cola».


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада