Отримали інсулінові помпи

 

25 вересня відбулося вручення інсулінових помп для десяти інсулінозалежних дітей, які проживають на території Великодимерської об’єднаної територіальної громади. Необхідне обладнання доставили до Великої Димерки представники ТОВ «Мед Ек Сервіс» на чолі з директором Оксаною Прищепою та керівником відділу Інсулінові помпи «Медтронік» Тетяною Шляхтичук в супроводі дитячого лікаря-ендокринолога вищої категорії  Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» Вікторією Малашонок.

 Звертаючись до присутніх батьків та дітей, селищний голова Анатолій Бочкарьов подякував спеціалістам, які долучилися до справи в організації закупівлі і придбанні таких необхідних медичних пристроїв. –  Процес виявився, досить тривалим і складним, – зазначив Анатолій Борисович. – Та все ж, відрадно, що об’єднавши всі зусилля ми робимо все аби полегшити життя хворим, особливо коли мова йде про дітей.

Це стало можливим в рамках реалізації заходів Програми «Турбота на 2020 рік».

Оксана Прищепа поінформувала про те, що можливість отримати інсулінові помпи за сприяння і фінансування з боку місцевої влади мають лише хворі Києва і Ужгорода, а відтепер – і  Великодимерської ОТГ.

Отримавши медичні пристрої, батьки разом з дітками пройшли відповідне навчання-тренінг по використанню інсулінової помпи.


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада