Освітня галузь Великодимерської ОТГ в числі кращих

17 січня відбулося розширене засідання колегії департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації під час якого розглядалися питання щодо результатів роботи системи освіти у 2019 році та пріоритетні цілі й напрями діяльності у 2020 році.

Директор департаменту освіти і науки Віра Рогова у своїй доповіді представила здобутки регіональної системи освіти у минулому календарному році. Вона також відзначила, що освіта Київщини по багатьох ключових показниках ефективності діяльності посідає перші місця в рейтингу серед інших регіонів України. Зокрема, що стосується кількості дітей, охоплених дошкільною освітою, чисельністю опорних шкіл та закладів з інклюзивним навчанням , кількості школярів, забезпечених підвезенням до закладів освіти. Крім того, Київська область посіла перше місце в рейтингу регіонів України за результатами проходження учнями зовнішнього незалежного оцінювання та ін.

Приємно відзначити, що відділ освіти виконавчого комітету Великодимерської селищної ради Броварського району також відзначений Подякою Департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації за високі рейтингові показники діяльності за підсумками 2019 року, модернізацію та розвиток регіональної системи освіти, становлення Нової української школи, інноваційний підхід до роботи.


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада