Оновлюється школа в селі Шевченково

Питання енергозбереження та енергоефективності в закладах соціальної сфери  Великодимерської громади постійно перебувають на контролі керівництва. Їх вирішення – це комплекс заходів, реалізація яких  позитивно впливає  як належні умови перебування  у відповідних приміщеннях, так і на зменшення платежів за енергоносії.

На разі мова про Шевченківську школу. В минулому, 2019-му році,   з бюджету Великодимерської громади оплачено роботи по утепленню спортивного залу. Цьогоріч також продовжується капітальний ремонт з утепленням  вже всього приміщення Шевченківського навчально-виховного закладу.

Виконавці робіт працюють оперативно і злагоджено, – розповіла при зустрічі директор школи Лариса Сігачова, – тому сподіваємось, що невдовзі наш заклад матиме красивий і привабливий вигляд, а навчальний процес в осінньо-зимовий період буде для учнів і вчителів теплим і комфортним.

Лариса Анатоліївна провела екскурсію по навчальному закладу, розповіла про зроблене і плани на перспективу, акцентуючи увагу на тому, що за останні два роки вдалося зробити досить багато. Зокрема, капітально відремонтовано спортивний зал, підтримуються в належному стані класні кімнати і коридори. З використанням нових сучасних будівельних матеріалів облаштовано внутрішкільні вбиральні. Оновлюється матеріально-технічна база закладу: стільці і парти, інтермедійні комплекси для учнів початкових класів, комп’ютерний клас та ін.

У перспективі – реконструкція будівлі навчального закладу з розширенням приміщень кухонного блоку та навчальних класів. Вже виготовлено відповідний робочий проект.  Це дасть можливість збільшити й кількість класних кімнат, яких так не вистачає. Тож, Лариса Анатоліївна зі своїм непереборним ентузіазмом і наполегливістю сподівається на подальшу підтримку і розуміння з боку керівництва громади аби зробити школу в Шевченково однією з найкращих.


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада