Оголошення про наміри щодо передачі в оренду нерухомого майна, що належить Великодимерській об’єднаній територіальній громаді

Виконавчий комітет Великодимерської селищної ради має намір передати в оренду:

  1. Частину нежитлового приміщення за адресою смт Велика Димерка, вул. Бобрицька, б. 1 (1 поверх). Площа – 79,4 м2. Балансоутримувачем є виконавчий комітет Великодимерської селищної ради. Пропозиції щодо цільового використання об’єкта оренди – відділення поштового зв’язку. Договір укладається на 2 роки та 11 місяців з орендною ставкою 6%. Замовником звіту про незалежну оцінку вартості майна виступає орендар.
  2. Частину нежитлового приміщення за адресою с. Тарасівка, вул. 9 Січня, б. 6 (1 поверх). Площа – 59 м2. Балансоутримувачем є комунальне підприємство “Великодимерське”. Пропозиції щодо цільового використання об’єкта оренди – відділення поштового зв’язку. Договір укладається на 2 роки та 11 місяців з орендною ставкою 6%. Замовником звіту про незалежну оцінку вартості майна виступає орендар.
  3. Частину нежитлового приміщення за адресою с. Бобрик, вул. Шевченка, б. 4 (1 поверх). Площа – 42,4 м2. Балансоутримувачем є комунальне підприємство “Великодимерське”. Пропозиції щодо цільового використання об’єкта оренди – відділення поштового зв’язку. Договір укладається на 2 роки та 11 місяців з орендною ставкою 6%. Замовником звіту про незалежну оцінку вартості майна виступає орендар.
  4. Частину нежитлового приміщення за адресою с. Жердова, вул. Марії Заньковецької, б. 39 (1 поверх). Площа – 58,3 м2. Балансоутримувачем є виконавчий комітет Великодимерської селищної ради. Пропозиції щодо цільового використання об’єкта оренди – відділення поштового зв’язку. Договір укладається на 2 роки та 11 місяців з орендною ставкою 6%. Замовником звіту про незалежну оцінку вартості майна виступає орендар.

Заяви щодо оренди об’єктів  комунальної власності Великодимерської територіальної громади, на які надане оголошення про намір передати майно в оренду, приймаються виконавчим комітетом Великодимерської селищної ради з 08:30 до 17:00 години (перерва  з 13:00 до 14:00 години) з понеділка по п’ятницю за адресою:

вул. Бобрицька, б.1, смт Велика Димерка, Броварський район, Київська область.

Кінцевий термін прийняття заяв – 03 січня 2019 року.

У разі надходження двох і більше заяв щодо оренди об’єкту комунальної власності Великодимерської територіальної громади, на яке надане оголошення про намір передати майно в оренду, виконавчим комітетом Великодимерської селищної ради буде оголошено конкурс на право укладання договору оренди нерухомого майна, що належить Великодимерській об’єднаній територіальній громаді.

Додаткову інформацію можна отримати у відділі капітального будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності та розвитку інфраструктури виконавчого комітету Великодимерської селищної ради за адресою:

кабінет №3, вул. Бобрицька, б.1, смт Велика Димерка, Броварський район, Київська область; телефон: +380 (4594) 67603.


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада