Оголошення про наміри щодо передачі в оренду нерухомого майна, що належить Великодимерській об’єднаній територіальній громаді

Виконавчий комітет Великодимерської селищної ради має намір передати в оренду:

№ п/п Назва об’єкта оренди Адреса об’єкта оренди, поверховість Пропонована загальна площа оренди, кв.м
1 Частина нежитлового приміщення с. Жердова, вул. М.Заньковецької, 35

(1 поверх)

31,14 кв.м( в т. ч. частка спільного користування7,64 кв.м)
2 Частина нежитлового приміщення с.Бобрик вул.Шевченка б.4 (1 поверх) 42,4кв.м(в т. ч. частка спільного користування 4 ,8 кв.м)
  Частина нежитлового приміщення смт Велика Димерка, вул.Бобрицька ,1 (1 поверх) 79,4 кв.м (в т. ч. частка спільного користування 8,1 кв.м)

Заяви щодо оренди об’єкту комунальної власності Великодимерської територіальної громади, на яке надане оголошення про намір передати майно в оренду, приймаються виконавчим комітетом Великодимерської селищної ради з 8-30 до 17-00 години (перерва  з 13-00 до 14-00 години) з понеділка по п’ятницю за адресою: Київська обл., Броварський р-н, смт. Велика Димерка, вул. Бобрицька, 1.

Кінцевий термін прийняття заяв –  07.10.2020 р.

У разі надходження двох і більше заяв щодо оренди об’єкту комунальної власності Великодимерської територіальної громади, на яке надане оголошення про намір передати майно в оренду, виконавчим комітетом Великодимерської селищної ради буде оголошено конкурс на право укладання договору оренди нерухомого майна, що належить  Великодимерській об’єднаній територіальній громаді.

Додаткову інформацію можна отримати у відділі капітального будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності та розвитку інфраструктури виконавчого комітету Великодимерської селищної ради за адресою:

Київська обл., Броварський р-н, смт. Велика Димерка, вул. Бобрицька, 1, кабінет № 3, телефон: 04594-6-76-03.


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада