Оголошення про наміри щодо передачі в оренду нерухомого майна, що належить Великодимерській об’єднаній територіальній громаді

Виконавчий комітет Великодимерської селищної ради має намір передати в оренду:

Назва об`єкта оренди, його місцезнаходження: нежитлові приміщення загальною площею 11,77 кв.м. розташовані за адресою: с. Рудня, вул. Шкільна,22 (1поверх).

Балансоутримувач майна: Виконавчий комітет Великодимерської селищної ради.

Орган управління майном: Виконавчий комітет Великодимерської селищної ради.

Умови оренди об’єкта:

мета використання орендованого об’єкта: розміщення магазину дитячого одягу;

строк оренди об’єкту: 1 рік.

 

Заяви щодо оренди об’єктів  комунальної власності Великодимерської територіальної громади, на які надане оголошення про намір передати майно в оренду, приймаються виконавчим комітетом Великодимерської селищної ради з   8-30 до 17-00 години (перерва  з 13-00 до 14-00 години) з понеділка по п’ятницю за адресою: Київська обл., Броварський р-н, смт. Велика Димерка, вул. Бобрицька, 1.

Кінцевий термін прийняття заяв –  16.08.19р.

У разі надходження двох і більше заяв щодо оренди об’єкту комунальної власності Великодимерської територіальної громади, на яке надане оголошення про намір передати майно в оренду, виконавчим комітетом Великодимерської селищної ради буде оголошено конкурс на право укладання договору оренди нерухомого майна, що належить  Великодимерській об’єднаній територіальній громаді.

Додаткову інформацію можна отримати у відділі капітального будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності та розвитку інфраструктури виконавчого комітету Великодимерської селищної ради за адресою:

Київська обл., Броварський р-н, смт. Велика Димерка, вул. Бобрицька ,1, кабінет №3, телефон:  04594-6-76-03


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада