Оголошення про наміри щодо передачі в оренду нерухомого майна, що належить Великодимерській об’єднаній територіальній громаді

Виконавчий комітет Великодимерської селищної ради має намір передати в оренду (рішення №6 від 15 січня 2019 року):

  1. Частину нежитлового приміщення за адресою с. Рудня, вул. Шкільна, б.22 (перший поверх). Площа – 17,7 м2. Пропозиція щодо цільового використання об’єкта оренди – перукарня. Договір укладається на 1 рік з орендною ставкою 30%. Замовником звіту про незалежну оцінку вартості майна виступає орендар.
  2. Частину нежитлового приміщення за адресою с. Рудня, вул. Шкільна, б.22 (перший поверх). Площа – 25,1 м2. Пропозиція щодо цільового використання об’єкта оренди – аптечний пункт. Договір укладається на 1 рік з орендною ставкою 8%. Замовником звіту про незалежну оцінку вартості майна виступає орендар.
  3. Нежитлове приміщення за адресою смт Велика Димерка, вул. Промислова, б.28. Площа – 30 м2. Пропозиція щодо цільового використання об’єкта оренди – ветеринарна аптека та надання ветеринарних послуг. Договір укладається на 1 рік з орендною ставкою 15%. Замовником звіту про незалежну оцінку вартості майна виступає орендар.

Заяви щодо оренди об’єктів  комунальної власності Великодимерської територіальної громади, на які надане оголошення про намір передати майно в оренду, приймаються виконавчим комітетом Великодимерської селищної ради з  08:30 до 17:00 години (перерва  з 13:00 до 14:00 години) з понеділка по п’ятницю за адресою:

вул. Бобрицька, б.1, смт Велика Димерка, Броварський район, Київська область.

Кінцевий термін прийняття заяв –  28 січня 2019 року.

У разі надходження двох і більше заяв щодо оренди об’єкту комунальної власності Великодимерської територіальної громади, на яке надане оголошення про намір передати майно в оренду, виконавчим комітетом Великодимерської селищної ради буде оголошено конкурс на право укладання договору оренди нерухомого майна, що належить  Великодимерській об’єднаній територіальній громаді.

Додаткову інформацію можна отримати у відділі капітального будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності та розвитку інфраструктури виконавчого комітету Великодимерської селищної ради за адресою:

кабінет №3, вул. Бобрицька, б.1, смт Велика Димерка, Броварський район, Київська область; телефон: +380 (4594) 67603.


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада