Обговорили зміни в законодавстві щодо публічних закупівель

27 лютого відбулося засідання тендерного комітету виконавчого комітету Великодимерської селищної ради, під час якого начальник відділу економіки, інвестицій та публічних закупівель Олена Гончаренко ознайомила  із новою редакцією закону «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деякими іншими законодавчими актами України щодо вдосконалення публічних закупівель» від 19.09.2019 № 114-IX, який почне діяти з 19 квітня 2020 року.

Метою змін є удосконалення механізму закупівель через систему Prozorro. Із введенням в дію закону про публічні закупівлі втратять чинність окремі законодавчі акти. А в низку інших буде внесено зміни, які наведено в Прикінцевих та перехідних положеннях вищезгаданого Закону.

Прийняття Закону про публічні закупівлі передбачає посилення прозорості у проведенні тендерів, також має на меті – зменшити ймовірну корупційну складову проведення тендерів, убезпечити замовників і виконавців від взаємних ризиків. Що стосується процедури закупівель товарів, робіт і послуг, розпочатих до введення в дію  Закону про публічні закупівлі, то вони завершуються відповідно до порядку, який діяв до цього.

В ході засідання члени тендерного комітету обговорили нововведення та подальший план дій з метою дотримання в своїй роботі відповідних вимог Закону України «Про публічні закупівлі».

В роботі тендерного комітету взяли участь селищний голова Анатолій Бочкарьов і його заступники – Олександр Куценко та Микола Губський (голова тендерного комітету), а також керівники структурних підрозділів виконавчого комітету Великодимерської селищної ради.


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада