Обговорили стан підготовки до роботи в осінньо-зимовий період

Днями селищний голова Великодимерської селищної ради Анатолій Бочкарьов провів засідання оперативного штабу по підготовці об’єктів соціального призначення до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років і сталого проходження опалювального сезону. Мова йшла про своєчасне здійснення відповідних заходів щодо належних оглядів існуючих опалювальних, каналізаційних систем та систем водозабезпечення, а у разі потреби – проведення на них відповідних ремонтних робіт.

В.о.начальника відділу освіти Світлана Кузьмик разом з керівниками навчальних закладів поінформували про підготовку актів та паспортів готовності  шкіл та дитячих садочків до роботи в осінньо-зимовий період. Обговорили стан справ у закладах культури.  Директор комунального підприємства «Великодимерське» Микола Драний доповів про готовність житлового фонду та інженерних мереж до роботи в осінньо-зимовий період.

Тетяна Дорошевич – представник Броварської філії газового господарства поінформувала про  зміни в законодавстві щодо встановлення модемів на приладах обліку природного газу.

Про роботу з дотримання безпеки систем газопостачання та технічне обслуговування обладнання на внутрішніх газопроводах розповів Олександр Погиба.

 Учасники засідання також обговорили низку заходів, запланованих конкретно по кожному об’єкту.


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада