Обговорили питання реорганізації дитячого будинку

28 жовтня селищний голова Анатолій Бочкарьов взяв участь у нараді щодо реорганізації комунального закладу Броварської районної ради «Дитячий будинок «Надія» для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування». В засіданні взяли участь: перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю. Плакся, голова Броварської районної ради              С. Гришко, заступник голови адміністрації О. Юрченко, виконуючий обов’язки керівника апарату О. Мордач,  депутат Броварської районної ради В. Шульга, директор КЗ БРР «Дитячий будинок «Надія» для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування»   А. Довгопол, голови сільських, селищних рад та голови ОТГ.

 Справа в тому, що відповідно до законопроекту «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» з 1 січня 2020 року з державного бюджету призупиняється фінансування видатків на деякі заклади, зокрема, що стосується й дитячих будинків. Тому досить актуальним є питання щодо подальшого функціонування вищезгаданого дитячого будинку.

Нарада виявилася досить дискусійною, адже потрібно визначатися із подальшим статусом закладу та розробити відповідний алгоритм дій, який забезпечить повноцінне і безперебійне його функціонування, а головне не порушить прав дітей-сиріт. Обговоривши всі аспекти, було вирішено:   засновником закладу для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування залишити Броварську районну раду; провести процес реорганізації, а саме, реорганізувати ДБ «Надія» в  навчально-реабілітаційний центр «Надія», внести відповідні зміни до статуту та положення закладу; залишити навчально-реабілітаційний центр «Надія», в оперативному управління відділу освіти Броварської районної державної адміністрації; в майбутньому, червень–липень 2020 року вирішити питання про передачу навчально-реабілітаційного центру «Надія»  до Калитянської ОТГ, на території якої здійснює діяльність даний заклад. Також заплановано в новій редакції статуту сформулювати умови фінансування навчально-реабілітаційного центру «Надія» об’єднаними територіальними громадами, пропорційно до кількості дітей, які перебувають у закладі.


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада