Обговорили підготовчі питання щодо створення громадської організації

21 лютого заступник селищного голови Олександр Куценко провів зустріч з учасниками антитерористичної операції – представниками населених пунктів Великодимерської ОТГ. На обговорення винесено питання створення громадської організації. Начальник відділу правового забезпечення виконавчого комітету        Юрій Ткач представив увазі присутніх орієнтовний проект статуту майбутньої організації. Детальніше зупинилися на визначенні статусу та організаційно-правової форми спілки учасників АТО/ООС. Також ознайомилися із процедурою створення та організаційними питаннями щодо реєстрації громадської організації.

Як зазначив, Олександр Миколайович, – дана зустріч є ознайомчо-підготовчого характеру, що в майбутньому сприятиме налагодженню тісної і дієвої співпраці між владою та громадськістю в особі учасників АТО аби подальші спільні дії були організованими, злагодженими і зрозумілими.

Представники населених пунктів отримали примірники проекту статуту для детальнішого вивчення й обговорення безпосередньо за місцем проживання учасників АТО/ООС та, в разі необхідності, – внесуть відповідні зміни та доповнення. Наступним кроком заплановано –  організацію та проведення установчих зборів.


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада