Новорічна ялинка засяяла яскравими вогнями

Символічно –  19 грудня – у День святого Миколая в центрі смт Велика Димерка відбулося урочисте відкриття новорічної ялинки.

З вітальним словом до присутніх звернувся селищний голова Анатолій Бочкарьов, який щиро привітав всіх із прийдешніми новорічними та різдвяними святами. Побажав всього найкращого кожній родині і кожному жителю громади, – від найменшеньких до найстарших, – міцного здоров’я, злагоди й порозуміння, миру, благополуччя й достатку, здійснення всіх мрій і сподівань.

Відкриття новорічної ялинки –  подія, на яку найбільше очікують найменші жителі громади.  Їх веселий сміх, дзінкоголосся,  талановиті виступи вокальних дитячих ансамблів «Перлинка» та «Золотоцвіт» дарували присутнім святковий і піднесений настрій. Хлопчики й дівчатка залюбки водили хороводи довкола ялинки, бурхливими оплесками зустрічали святого Миколая; всі разом раділи ліхтарям на ялинці, які, щоправда, своєю яскравістю змагалися із сонячними променями. Дітлахи досхочу повеселилися, взявши активну участь у розвагах і конкурсах, які провели аніматори  компанії «Кум-Ква». На завершення святкового дійства – кожен отримав  солодощі від святого Миколая.

І хоч погода цього дня зовсім не зимова, все ж відкриття новорічної ялинки, різнокольорові ілюмінації на вулицях  наповнили   селище  чарівною атмосферою Нового Року та Різдва Христового, які незабаром постукають до кожної оселі.


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада