На повістці дня – вдосконалення цивільного захисту на місцевому рівні

21 січня 2020 року в актовій залі Броварського районного управління відбулося засідання круглого столу з питань вдосконалення цивільного захисту на місцевому рівні.     В засіданні взяли участь: голова Зазимської ОТГ Віталій Крупенко, голова Калинівської селищної ради Вадим Булкот, заступник голови Великодимерської селищної ради Микола Губський, начальник Броварського районного управління ГУ ДСНС України у Київській області Микола Семиног, начальник відділу цивільного захисту Броварського районного управління Андрій Лічагін, провідний спеціаліст з питань цивільного захисту Броварської районної державної адміністрації Марина Сікач, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної та правоохоронної діяльності Великодимерської селищної ради Андрій Тугай, представники сільських рад Броварського району, начальник відділу з питань цивільного захисту населення, надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та військового обліку громадян Калитянської селищної ради Лілія Бабич.

Учасники зібрання розглянули питання щодо: основних принципів та етапів Стратегії реформування системи ДСНС в умовах децентралізації та реформування місцевого самоврядування; розроблення та затвердження «Цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення  пожежної  безпеки на 2020-2024 роки» та видатки на забезпечення вищевказаної програми. Доведення шляхів залучення альтернативних джерел фінансування заходів цивільного захисту, в тому числі за рахунок міжбюджетних трансфертів.

Також під час засідання було представлено  пропозиції щодо удосконалення цивільного (протипожежного) захисту в межах об’єднаних територіальних громад на прикладі Великодимерської селищної ради та обговорено їх. Йшла мова про створення підрозділу місцевої пожежної охорони в смт. Калинівка; забезпечення пожежної безпеки району в цілому. Розглянуто й інші важливі питання, що стосуються безпеки життєдіяльності всіх галузей народногосподарського комплексу. За результатами засідання інформацію виступаючих прийнято до відома та використання в роботі.


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада