На часі – підготовка до роботи в осінньо-зимовий період

Селищний голова Великодимерської селищної ради Анатолій Бочкарьов провів нараду по підготовці об’єктів соціального призначення до роботи в осінньо-зимовий період за участю директорів загальноосвітніх навчальних закладів, закладів культури. Мова йшла про своєчасне здійснення відповідних заходів щодо проведення ремонтних робіт опалювальних, каналізаційних  та систем водозабезпечення.

Зокрема, видано розпорядження селищного голови «Про організацію контрольного огляду газового господарства на об’єктах Великодимерської об’єднаної територіальної громади та підготовку до нового опалювального сезону 2019-2020 рр.». Відповідно до якого –  балансоутримувачам господарств теплопостачання потрібно затвердити заходи з підготовки систем теплопостачання до роботи в новому опалювальному сезоні 2019-2020рр. Відповідними наказами призначити   відповідальних осіб за обслуговування об’єктів газового господарства, які в свою чергу мають  пройти курс навчання та організувати контрольний огляд газового обладнання на своїх територіях.  Також балансоутримувачам спільно з газовою службою Броварського району розпочати збір нормативних документів для розробки акту готовності включення газового господарства в опалювальному сезоні 2019-2020 роках на території Великодимерської територіальної громади, а також укласти договори на технічне обслуговування газового господарства, облаштувати комерційні вузли обліку газу засобами дистанційної передачі даних, провести: повірку узлів обліку газу, профілактичні роботи теплових мереж, промивку, виготовити робочі проекти на газопостачання (де вони відсутні).

Особливо це стосується закладів соцкультпобуту. Зокрема, щодо  навчальних закладів та закладів культури, то тут в даний час проводяться ремонтні роботи у їх приміщеннях, вивчається стан систем водопостачання, водовідведення, теплопостачання, де потрібно – усуваються  виявлені недоліки.

Під час наради директори загальноосвітніх шкіл, дитячих садочків та бібліотек прозвітували про обсяги виконаних робіт та проблемні питання, вирішення яких сприятиме належній підготовці до сталої роботи в осінньо-зимовий період. Анатолій Борисович акцентував увагу присутніх на оперативності проведення всіх запланованих робіт, аби завершити все вчасно і у визначені строки.


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада