Із вдячністю – волонтерам !

5 грудня у всьому світі відзначається Міжнародний День волонтера. Як відомо, волонтерський рух в Україні став досить поширеним з часів Революції Гідності і набув великого значення з початку військових дій на сході  нашої країни.

Тож,  цього дня в залі засідань Великодимерської селищної ради зібралися щоб привітати волонтерів громади, для яких волонтерство – це не робота, а справжній поклик душі, готовність у потрібній ситуації прийти на допомогу. Це небайдужість до чужої біди, співпереживання і здатність творити добрі справи.

Селищний голова Анатолій Бочкарьов, заступник селищного голови Микола Губський, інспектор по роботі з ветеранами Валентин Кузьмик, староста Жердівського старостату Тетяна Зубко привітали присутніх у залі волонтерів: Валентина Потернака, Юрія Микишу, Миколу Драного, Олександра Постола та Олексія Максака, які у найвідповідальніший момент у житті як односельчан, так і жителів району, області, та й країни в цілому, надавали посильну допомогу тим, хто став на захист українського суверенітету і незалежності. Побажали їм всіх земних благ, міцного здоров’я, мирного неба і здійснення всій мрій і сподівань. До вітань і поздоровлень долучився й Олексій Максак, який від Броварського Громадського комітету сприяння Збройним Силам України вручив медалі волонтерам, а також Тетяні Зубко і Анатолію Бочкарьову, які завжди докладають  всіх зусиль задля сприяння українським воїнам задля найскорішого закінчення війни на сході.

У ході зустрічі звучало багато теплих слів на адресу волонтерів.  Йшла мова про підвищення ролі патріотичного виховання серед підростоючого покоління.

В.Л.Кузьмик довів до відома присутніх інформацію щодо надання безкоштовних медичних послуг військовослужбовцям, волонтерам та ветеранам АТО  Центром медико-соціальної допомоги БМРО Товариства Червоного Хреста України.


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада