Проводиться опитування з метою врахування громадської думки жителів Київщини при формуванні Стратегії розвитку Київської області на 2021-2027 роки

На Київщині розпочато роботу з розробки проекту Стратегії розвитку Київської області на 2021-2027 роки на засадах смарт-спеціалізації.

З метою врахування інтересів усіх зацікавлених сторін при розробці стратегічних документів області серед жителів області до кінця травня 2019 року проводиться опитування, результати якого будуть враховані при визначенні стратегічного бачення розвитку регіону.

На офіційному веб-сайті Департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської обласної державної адміністрації розміщено анкету щодо визначення пріоритетів стратегічного розвитку Київської області на 2021-2027 роки, яка доступна за посиланням: https://www.kyivregioneconomy.com/strategiya-kiyivskoyi-oblast-2027.

Просимо долучитися до опитування та висловити свою думку щодо перспектив розвитку Київської області – в чому полягає її унікальність, які напрями економічної діяльності будуть конкурентоспроможними на ринках країни та світу в наступному десятиріччі,  яким має бути наше спільне майбутнє. Результати опитування будуть опубліковані на офіційному веб-сайті Департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської обласної державної адміністрації у червні 2019 року.

 


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада