До початку навчального року готові!

 26 серпня відбувся об’їзд навчально-виховних закладів Великодимерської об’єднаної територіальної громади за участі заступника селищного голови Олександра Куценка, начальника відділу капітального будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності та розвитку інфраструктури Галини Плотнікової, спеціаліста 1 категорії відділу освіти, культури, молоді і спорту Наталії Макаренко та представників  Броварського районного управління Держпродспоживслужби в Київській області, Броварського районного відділу лабораторних досліджень ДУ «Київський обласний лабораторний центр МОЗ України» та Броварського районного управління ГУ ДСНС України в Київській області .

Під час огляду шкіл та дитячих садочків увага приділялася таким питанням як – забезпеченість підручниками та стан фонду методичної літератури, стан території, підготовка приміщень закладів для організації освітньої роботи, господарське забезпечення, організації харчування, підготовка до роботи в осінньо-зимовий період,  дотримання протипожежного режиму та ін.

Крім того, на особливому контролі перебуває питання стосовно дотримання проти-епідемічних заходів у закладах освіти в період карантину. Тому. в кожному створено відповідні умови перебування, виховання та навчання дітей відповідно до вимог санітарного законодавства.

Слід відзначити, що всі заклади належним чином підготувались до початку нового навчального року, а чисті, охайні і затишні класи вже чекають на своїх учнів.

 

 

 


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада