Чиста громада починається з кожного її жителя

Чиста громада починається з кожного її жителя

13 травня селищний голова Анатолій Бочкарьов зустрівся  з представниками «U-LEAD з Європою» та компанії Coca-Cola Ukraine,        які виступають ініціаторами проведення екологічного заходу «Моя чиста громада», що відбудеться  1 червня – в рамках відзначення Міжнародного дня захисту дітей  на підвідомчій території Великої Димерки. Анатолій Борисович, звертаючись до присутніх, наголосив на доцільності проведення відповідної роботи по вихованню  екологічної культури населення, прагнення до чистоти і порядку як у власних домівках, так і довкола. Всі разом – дорослі і діти маємо слідкувати за благоустрій території де проживаємо, працюємо, відпочиваємо.

Присутні на зустрічі ознайомилися з діяльністю громадської організації «Україна без сміття», що спрямована на впровадження культури поводження з побутовими відходами та їх утилізації. Нині організація веде багатопланову роботу, спрямовану на формування екологічного мислення та впровадження в Україні системи сортування побутових відходів. Представник екологічного клубу «Зелена хвиля»  поінформувала про засади екологічної освіти. Також ініціатори заходу довели до відома план його проведення. Разом із виконкомом Великодимерської селищної радої та його структурними підрозділами учасники зібрання обговорили організаційні моменти, які включають: розробку  5 маршрутів прибирання сміття, сортування його по пакетах; забезпечення дотримання техніки безпеки учасників; облаштування освітньої зони для  проведення екофесту за участю учнів початкових класів та бажаючих учасників екологічного заходу.

Отож, 1 червня  2019 року всі бажаючі мають змогу взяти участь у  екологічних заходах, які розпочнуться на центральній площі          смт Велика Димерка. Початок реєстрації учасників о 10.00.


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада