Будується осередок духовності

Зазвичай щедрі люди завжди прагнуть робити добрі справи, у них з’являються ідеї, втілення яких має слугувати людству упродовж багатьох десятиліть.

Так, небайдужі до краю, де народилися і зросли, Великодимерські меценати проявили ініціативу щодо будівництва каплички в центрі селища. Минулого тижня відбулося освячення фундаменту майбутнього храму, яке здійснив настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці протоієрей Ігор Левчук.

Невипадково обрано й місце для розташування даної будівлі. Адже, за свідченням старожилів, раніше тут було кладовище і будь-які спроби використати дане місце під щось мирське були невдалими. Тому з часом вирішили, що саме будівництво каплички буде досить доречним і потрібним.

Для людей віруючих капличка – це як символ віри, можливість помолитися та вознести подяку за всі земні гаразди, в щирій молитві попросити в Бога заступництва. Адже в годину смутку чи радості, коли молимося  в храмі, сповнюємося світлом добра і душевної щедрості.  Тому є надія, що капличка в майбутньому  стане не просто красивою архітектурною спорудою, яка прикрашатиме центр селища, а й місцем тихої розмови людини з Богом та Пресвятою Богородицею. А це, у свою чергу, сприятиме  й розвитку духовності серед  населення.

Звертаючись до присутніх, селищний голова Анатолій Бочкарьов висловив надію, що до будівництва каплички долучатимуться всі – хто вболіває за рідне селище, за те, що залишимо після себе прийдешнім поколінням. Адже разом, об’єднуючи всі зусилля заради добрих справ, можна досягти відчутних результатів на благо всієї громади.


Великодимерська селищна рада
Великодимерська селищна рада